ORARET 
E hene – E premte 8.30 – 20.00
E shtune 8.30 – 16.00
E diel Pushim
   INFO 
[email protected] [email protected] 00355 42222572 / Cel: 0674137773.
Kontakt →
   REZERVO NJE VIZITE 


+355 674137773

Per informacione te metejshme ju lutem na kontaktoni nepermjet adreses sone te e-mailit: [email protected] ose ne numrat e telefonit: 042222572/ 0674137773.

Mirë se vini në Fit Health

Ne jemi një grup mjekesh qe per here te pare ne Shqiperi vendosem të propozojme protokolle nutricioni. Kjo gje konsiston mbi ushqyerjen ne menyre te shëndetshme me ane të protokolleve të bazuar në teknikat me te fundit shkencore. Kjo behet e mundur duke kryer një seri analiz ash laboratorike nga rezultati i te cileve përpil ohet nje diete ushqimore e personalizuar. Misoni i këtij saiti eshte ndërgjegjësimi per nje ushqyerje te shendetshme. Kjo nisme ambici oze dhe inovative synon të përhapë dhe te aplikoje studimet më të përparuara …
më shumë →
 • Teste nutricioni
 • Teste laboratorike
 • Ekzaminime radiologjike
 • Konsulta mjekesore
 • Intoleranca Ushqimore
 • Mineralograma
 • Nutrigjenetika
 • Hidrokolonterapia
 • Breath test-Laktoze
 • Breath test-Gluten
 • Breath test-Glukoze (SIBO)
 • Breath test-Fruktoze

Doktorët tanë

 • Dr. Carmelo Rizzo


  Dr. Carmelo Rizzo

    Allergolog / Nutricionist

  Drejtues shkencor, aktivitet mjekesor, formim multidishiplinar ne fushen e alergologjise dhe nutricionit…   CV →

 • Dr. Ervin Priftaj

  Dr. Ervin Priftaj

    Ortopedi / Traumatologji

  Mjek Ortoped – Traumatolog prane Spitalit Amerikan Tirane, etj…   CV →

 • Dr. Albana Daka


  Dr. Albana Daka

    Kimi klinike & Hematologji

  Shefe Laboratori, Spitali Amerikan. Pedagoge ne Universitetin e Tiranes…  CV →

Teste Nutricioni

E vetmja klinike ne vend e certifikuar per kryerjen e testit te intolerances ushqimore dhe nutrigjenetikes.

Teste Laboratorike

Klinika ofron nje game te gjere analizash laboratorike: biokimike, hematologjike,imunologjike,mikrobiologjike.

Ekzaminime Radiologjike

Eko tiroide, eko karotide, eko te indit te bute, eko gjinekologjike, eko doppler.

Konsulta Mjekesore

Alergologjike, dermatologjike, endokrinologjike, gastroenterologjike, gjinekologjike, kardiologjike…

“Shendeti eshte pasuria me e madhe!”

— Virgil

Informacione Mjekesore:

 • Arita te humbas peshe
  ne nje kohe rekord.

  Një nga klinikat me te mira ne Tirane, me nje staf shume te kulifikuar.
  Arita te humbas peshe ne nje kohe rekord dhe tani jam me i qete...
  Jetmir Hoxha
 • Ju falenderoj nga zemra per ndimen falas

  Ju falenderoj nga zemra per ndimen falas qe na keni mundesuar neve te semureve ne nevoj
  un jam nje prej pacienteve qe kam mundur te bej vaksinen falas.
  Afrim Ferhati